Hlavní navigace

Nový web srovnává finanční produkty podle ceny

2. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nový finanční web nedávno představilo Sdružení obrany spotřebitelů (SOS). Tento interaktivní portál svým uživatelům pomůže při rozhodování, jaké finanční služby na trhu využít. Kromě informací totiž nabízí i jejich srovnávání.

Každému podnikateli, který vyplní on-line dotazník vztahující se k danému finančnímu produktu, sestaví webová aplikace seznam produktů. Ty se řadí podle ceny od nejlevnějšího po nejdražší a na základě vyplněných údajů přesně odpovídají požadavkům klienta. Portál srovnává produkty českých bank a dalších společností.

Další součástí portálu jsou i články z finanční problematiky, online poradna, kalkulačky úvěrů, slovníček finančních pojmů či odkazy na důležité instituce.

Portál Sdružení obrany spotřebitelů podporující finanční vzdělávání a poradenství vznikl v rámci projektu Finformation. Na jeho tvorbě se podílela i spotřebitelská organizace Stiftung Warentest. Celý projekt zastřešovalo a spolufinancoval DJ SANCO, odbor pro ochranu spotřebitelů při Evropské Komisi. Čtěte také: Portál, který pomáhá s finanční inovací

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).