Hlavní navigace

Názory k článku O paušální daň není zájem, její vyřízení je komplikovanější než podávat přiznání

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 9. 3. 2018 9:55

  BobTheBuilder

  Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to komické, jaké tanečky dělá MF u poplatníků, od kterých stejně dohromady nic významného nedostanou. A velké ryby se smějí všemu, včetně EET i KH. Třeba Agrofert.

 • 9. 3. 2018 9:57

  Brblal (neregistrovaný) ---.20.broadband2.iol.cz

  Rád bych se někdy dožil toho, kdy úředník vymyslí něco, co SKUTEČNĚ zjednoduší podnikatelům a zaměstnavatelům život. Prozatím všude vidím jen neustálý nárůst administtrativy, úřední buzerace, různých bububu... Je mi jasné, že tímto si úředníčci vylepšují rodinné rozpočty, když pak musejí vše veřejnosti vysvětlovat v publikacích a na školeních... A přitom by stačilo třeba celou dań z příjmů FO nahradit starobylo daní z hlavy a hotovo.

 • 9. 3. 2018 16:08

  Zadatel (neregistrovaný) 185.156.174.---

  Zadal jsem o tohle. Spousta pripravy, studovani pokynu MF, pak spousta neofiko mitinku s pracovniky. 99% nevi vubec o co jde, takze zacne dalsi spirala na jejich strane, spousta uceni a studovani prekomplikovanych zakonu. Pak sepisovani zadosti ve velice specifickem formatu, coz se bilateralne doladovalo tydny. Pak se stejne nasel nejaky duvod v zakone, proc to nejde. Takze se to stoplo. Propralili jsme na tom obe strany spoustu casu.
  To vse kvuli naprosto nehorazne prepravidlovane legislative.
  Jo, a hlavne kazdy rok je vsechno jinak.
  To je uzasne prostredi na neproduktivitu, dekejeme, zakonodarci!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).