Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Obchodníci budou muset mít o svátcích zavřeno, navrhuje senát od Kikín - Některé názory mi tu přijdou trochu na hlavu,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 31. 8. 2013 10:42

  Kikín (neregistrovaný) 178.17.4.---

  Některé názory mi tu přijdou trochu na hlavu, nevím, co dělají ty, co si myslí, že je to nesmysl.
  Pracuji jako prodavačka a upřímně bych toto velice uvítala.
  Proč já jako prodavačka mám brát ohled na to, že si 25, 26.12, 1.1. nebo o velikonocích brát ohled na to, že si rodinky chtějí jít nakoupit nebo vyměnit nevhodné dárky, když já se svojí rodinou být nemůžu. Je snad prodavačka v tomhle státě nějakej hadr se kterym si může každej vytírat jak chce.
  Jsem člověk jako každej jinej a mám právo na to bejt se svojí rodinou, na silvestra se opít do němoty a nemuset řešit, že ráno musim vstávat a být milá na všechny ty rodiny, co pořádaji nákupní výlety.
  Oni jsou se svou rodinou a představte si, že i prodavačky mají svoje rodiny nebo partnery, se kterými chtěj být.

 • 28. 9. 2013 12:15

  Silvinka (neregistrovaný) ---.38.broadband2.iol.cz

  Naprosto souhlasím! Proč se furt přiblble a dokola usmívat na ostatní lidi, kteří prostě jen tak bez cíle courají obchoďákem a mají na státní svátek volno. Dříve se taky zavíralo v sobotu v poledne a nikomu to nevadilo. To si nakoupili a zásobili se dopředu a přežili jsme to. Nejvíc mě rozčiluje to, že oni vydrží courat celý den až do večera, to člověk vidí ty rodiny už ráno, pak odpoledne a nakonec ty samé večer...děti řvou, jsou unavený, ale jim je to jedno. Šílená doba, lidi už nechodí vůbec do přírody. Je to opravdu národní sport - hodobóžově se vyfiknout a jít se promenádovat skrz obchody. Stejně to jsou ti, co v obchodě nedělají, protože ti, co tam dělají, tak by je to nikdy nenapadlo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).