Hlavní navigace

Období Last minute zájezdů začíná

9. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Letos jsou historicky nejnižší ceny Last minute do Tuniska, Řecka a Egypta. A to díky politickým problémům. V Česku se ročně prodá Last minute až 40 % všech zájezdů, tj. přibližně 900 tisíc. Jedinou a hlavní výhodou těchto zájezdů je nízká cena. Nevýhodou je naopak značně probraná nabídka zájezdů. Ta nemusí vždy vyhovovat běžným klientům (např. požadavek na vzdálenost hotelu od pláže či moře), rodinám s dětmi ( např. požadavek na dětské bazény, animátora) nebo důchodcům ( např. požadavek na výtah v hotelu, vzdálenost od památek).

Cena týdenního leteckého zájezdu na poslední chvíli do Tuniska začíná od 6390 Kč, do Řecka a do Egypta od 6990 Kč. Extrémně nízké ceny tak mají nastartovat blížící se hlavní turistickou sezonu. V turistických letoviscích těchto zemí panuje podle Asociace českých cestovních kanceláří a agentur dlouhodobě klid. Po zklidnění politické situace už takto levné ceny zájezdů zřejmě nebudou. Rekordně levné ceny Last minute letos nabízí i Turecko, ceny se pohybují od 6970 Kč.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).