Hlavní navigace

Názory k článku Obliba operativního leasingu stále roste. Dá se odečíst z daní

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 22. 6. 2018 11:50

  Josef (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Stále mě fascinují zblbla, kteří neváhají dlouhodobě platit půjčovné za slib, že když se něco během tří let vys-re má to grátis. (to co by měl i tak v rámci záruky a pravděpodobnost, že se tak stane je do tří let věku s libovolným nájezdem, mizivá)
  Operativní leasing slouží jen vychytralím prodejcům ke splacení části vozu, případně výbavy, prvním majitelem aby ho mohl prodat jako sekáč do druhé ruky za stále předražené ceny s garantovanými km. K poplaritě významně přispěla oblíbenost u intelektem chudších zaměstnanců jejich mateřského podniku v Mladé Boleslavi.
  Když z balkánu a ze slovenského středohoří dorazí se svými Feliciemi nový jednodušší zaměstnanci a všichni si mají možnost PŮJČIT nové auto, všichni toho využijí. Ve škodovce pak manažeři u stolu usoudily, že tak chtějí všichni lidé v ČR.
  Jen bych chtěl upozornit všechny podnikatele, kteří budou pro dotyčné existence poskytovat služby, nebojte si říci o peníze oni všichni rádi brečí jak jsou na tom špatně. Takový chytrý škodovák se s vámi bude dohadovat o každou stokorunu ale 5tis. za půjčení auta zaplatí bez mrknutí.

 • 22. 6. 2018 12:46

  Jdu si jen tak okolo (neregistrovaný) 194.61.48.---

  Ono to fakt není tak jednoduché s těmi auty. Zrovna nedávno jsem počítal, co mě ta auta stála od devadesátek a kdybych si je pronajímal, tak to vyjde skoro nastejno. Toliko k finanční stránce.

 • 22. 6. 2018 14:01

  Jirka_

  Pepo, pokud opustíte své myšlení a necháte volnost fantazii, třeba vám dojde, jak se mýlíte a že to vůbec není tak černobílé.

 • 22. 6. 2018 14:42

  Reklama (neregistrovaný) ---.ip-5-196-66.eu

  "poptávky po operativním leasingu rostou v desítkách procent měsíčně" -> tak určitě :)

  já si taky počítal provoz aut historicky, a vyšlo mi to oproti leasingu minimálně 3x levněji. srovnal jsem náklad za vozidlo (pořizovací cena - prodejní cena, dlouhodobě mi vychází na krásných 1000 euro ročně), pojištění a i s opravami je to daleko levnější (max 4000kč měsíčně dohromady). a to jsem se o tenhle způsob zajímal. bohužel to je házení peněz ven oknem. jo a auta byly taky lepčí, výkonější a vybavenější než od nich. a vo tom to je. jenom blázen kupuje nové auto, nebo s leasingem.

 • 22. 6. 2018 21:32

  jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  nepochybně musí všichni vydělat a to i poskytovatel operativního leasingu, který za vás řeší spousty věcí. operák je výhodou pro firmy s více zaměstnanci, kteří často rotují a k autům se chovají jak prasata - nemusí se o nic starat. mám kamoše v podniku kde je asi dvě stovky stovky aut, které se každé zhruba tři roky mění za nová - vemte si že jen třeba zbavit se průměrně šedesáti ojetých aut za rok, pokud je nechcete za polovinu tržní ceny hrrrknout do aaaček, v podstatě zaměstná jednoho zaměstnance na celý úvazek, jen tím že připravuje inzeruje a prodává vyřazená auta.
  asi kdo se k autu chová slušně a jezdí málo, hodně věcí si poshání bez značkového servisu, a nakonec dobře udržované auto za rozumnou cenu prodá - mu operák bude připadat předražený. ale ne každý má na to inteligenci, a váš život a čas má taky nenulovou hodnotu.

 • 29. 6. 2018 5:02

  Jaromir Benedikt (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  nezapomeňte, že po skončení operáku nemáte nic, při úvěru je auto vaše, odepisujete km do účta a když auto prodáte, penīzky jdou čisté do vaší kapsičky.