Hlavní navigace

Odpočiňte si od podnikání na plachetnici. Finanční správa ji nabízí v aukci

1. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Neplatili daně, přišli o to, co jim zpříjemňovalo život. Finanční správa pořádá dražby věcí neplatičů i v létě. Hodit by se mohla plachetnice nebo obytný vůz.

O praxi jednotlivých finančních úřadů, které zadržené věci od neplatičů daní draží na svých pravidelných aukcích, už od serveru Podnikatel.cz víte. Podnikatelé si na nich mohli nedávno vybavit své kanceláře, rozšířit vozový park auty různých typů nebo si jen tak pro potěšení pořídit maketu letadla. Aukce finančních úřadů jsou určeny nejen pro podnikatele, ale i širokou veřejnost.

Už dříve jsem psali: Na aukcích finančních úřadů pořídíte nejen auta, ale vybavíte i svou kancelář

Nabídka se přizpůsobila roční době

V rámci letních aukcí finančních úřadů se pro zájemce nabízí například plachetnice nebo obytný vůz. Obytný vůz bude dražen na konci července 23. 7. na Finančním úřadě v Rychnově nad Kněžnou. Na dražbu plachetnice vyrazte 28. 7. na Finanční úřad na Praze 4. Nejnižší možné podání je 25 tisíc korun.


http://www.shutterstock.com/

Vydražit si můžete také zbraně

Mezi zabavenými věcmi, o které přišli neplatiči daní v rámci exekucí, se objevují i opravdové zajímavosti. V červenci budete moc vydražit střelné zbraně, a to jak kategorie C, tak kategorie B. Podmínkou je však, aby byl zájemce o dražené věci tohoto typu držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Vyhledejte své obchodní partnery a souvislosti. Vyzkoušejte Rejstřík firem

Pro podnikání se hodí obuv, ale i toaletní papír

Na aukcích finančních úřadů vybavíte nejen kancelář, ale také například botník a toaletu. Aktuálně se v dražbách nabízí 34 tisíc párů obuvi, nebo soubor toaletního papíru a dalších hygienických doplňků. 

účto únor klímová

Čtěte také: Potřebujete rozšířit vozový park firmy? Finanční správa nabízí auta dlužníků

Peníze získané na jednotlivých dražbách finančních úřadů jsou určeny na pokrytí daňových nedoplatků, které vznikly neplněním daňových povinností daňových poplatníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).