Hlavní navigace

OKIN GROUP postupuje směrem na východ, chce být jedničkou v Rusku a Bulharsku

5. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost OKIN GROUP, která poskytuje podpůrné služby pro podniky, pokračuje ve své expanzi. V Rusku a Bulharsku otevírá dceřiné společnosti, které nabídnou služby integrovaného facility managementu (IFM).
Po loňském zahájení činnosti na Ukrajině tak chce rozšiřovat své aktivity východním směrem. V plánu je ještě Rumunsko a Srbsko. Na všech nových trzích, kam míříme, se chceme do tří let stát lídrem, uvádí Roman Trnka, ředitele divize strategického rozvoje OKIN GROUP.

Ten prozradil, že z počátku existence obou poboček budou pozice country manažerů obsazeny Čechy, většinu ostatních pozic pak zaujmou místní manažeři. Do budoucna jistě není vyloučena rotace osvědčených zaměstnanců mezi všemi dceřinými společnostmi skupiny, dodal Trnka.

OKIN GROUP působí českém trhu již patnáctým rokem. Pod značkou OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management, tedy služby související s provozem a správou nemovitostí a majetku. Dále pak pod značkou OKIN OUTSOURCING zajišťuje služby v oblasti business process outsourcing (BPO). Dceřiná společnost OKIN EDUCA navíc poskytuje služby v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje, a nabízí rovněž i projektovou činnost spojenou s aktivitami získávání finančních prostředků z fondů Evropské unie, a to jak pro soukromý, tak i veřejný sektor.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).