Hlavní navigace

Online podnikatelé se sdružují, svůj klub spouští také Google

16. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 329515
V jednotě je síla, míní Google. Spouští klub velkých, ale i malých a středních internetových podnikatelů. Svým vlivem chce mířit také na veřejnou správu.

Nejrůznější profesní sdružení on-line podnikatelů rostou jako houby po dešti. Google nezůstává pozadu. Ve své Platformě pro internetovou ekonomiku sdružuje velké, ale i malé a střední firmy. 

Čtěte také: Video na webu zvyšuje atraktivitu i šanci na lepší pozici ve vyhledávači


Autor: 329515

Online podnikatelé se sdružují. 

Platforma by měla být hlavně jakýmsi klubem podnikatelů, kde se budou setkávat velcí hráči se středními i malými. A společně pak propagovat sebe a své postoje vůči veřejnosti i státní správě, prozradil pro server Ihned.cz Denis Gibadulin, který má v českém Googlu na starosti vztahy s veřejnou správou.

V tuto chvíli se do projektu zapojily tuzemská pobočka MasterCardu, telekomunikačního AT&T nebo Facebook, společnost H1 nebo start-upy Brand Embassy a Průša Research. Členem sdružení je také portál Aukro.cz. Nad tímto členstvím ale visí mnoho otazníků, protože mateřský koncern Aukra Allegro group podalo na Google stížnost u Evropské komise. 

Více se dočtete zde: Tuzemští internetoví hráči chystají stížnost k EU na praktiky společnosti Google

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).