Hlavní navigace

Online univerzita zdarma pro podnikatele

15. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vznikl nový vzdělávací projekt, který nabídne drobným podnikatelům možnost zdarma získavat informace o internetu a online nástrojích. Projekt připravila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci s Googlem a dalšími partnery.

Internetová univerzita pod názvem Online Start! začala již včera spuštěním registrace pro české podnikatele a firmy na stránkách Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP), kde se mohou registrovat do 30. dubna.

Internetové minimum, které by měla každá firma pro svou správnou prezentaci na internetu znát, bude rozdělené dle jednotlivých témat a jeho zasílání odstartuje začátkem května. Forma emailových lekcí podnikatelům umožní zapojit se kdykoliv a odkudkoliv, podle jejich časových možností, a to až do konce června.

Hlavním impulsem pro spuštění internetové univerzity byl loňský společný průzkum AMSP. Ukázal, že podnikatelé si význam internetu pro podnikání uvědomují, ale mají spoustu obav, které vyplývají zejména z toho, že jim chybí informace, a ve využívání těchto nástrojů mají obrovské rezervy, říká Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).