Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OSVČ mají smůlu, zastropování výdajových paušálů se nakonec nezvýší od Franta - Spíše si položme otázku, kde se za naše...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 9. 2018 0:29

  Franta (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Spíše si položme otázku, kde se za naše hlasy a peníze poflakovalo těch 11 pravicových poslanců, kteří to mohli rozhodnout. Naše těžce vydělané peníze nám vláda musí vzít, když nehorázným způsobem zvyšuje platy státních zaměstnanců a navíc neustále navyšuje jejich množství. Ptám se proč? Viděl snad někdo někdy státního úředníka pracovat?

 • 17. 9. 2018 8:33

  JáJáJá (neregistrovaný) 2001:67c:2660:----:----:----:----:----

  Pár dní stará zkušenost. Potřeboval jsem výpis z rejstříku trestů, tak jsem zavítal na MÚ a CzechPoint. Trefil jsem se akorát do polední pauzy, ale paní z vedlejší kanceláře mi řekla, ať si zaklepu na pána, že mě třeba vezme. Nebyl problém. Dokonce i systém po dopoledním výpadku fungoval a po zaplacení poplatku v pokladně jsem si během 10ti minut odnesl požadovaný výpis.

 • 17. 9. 2018 9:15

  ow (neregistrovaný) 89.24.255.---

  Osobně mám, všude, kde potřebuji s "ouřadem" cokoli vyřídit, jen dobré zkušenosti. Stejně tak i s policisty. Tedy těmi státními. Městská policie je jiný kafe. Asi mám smůlu, protože co setkání se s měšťákem, to zamindrákovaný arogantní hovado. Ale s městskou policií se setkávám tak málo, že rozhodně nemohu zevšeobecňovat.
  Pravicovost či levicovost stran a tedy i jednotlivých poslanců - bohužel je stále platný předvolební fórek "Franto, koho budeš volit? Pepo, komunisty. To je jasný, Franto, ale v který straně?" Před volbami jede všem o blaho celku, po volbách o vlastní kapsu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).