Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OSVČ s paušály se má vrátit sleva na dítě, ale za cenu výrazného omezení paušálů od xf - "Zvýhodnění na dítě a slevu na manželku vzala...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 6. 12. 2016 17:02

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  "Zvýhodnění na dítě a slevu na manželku vzala OSVČ s paušály vláda Petra Nečase (ODS), a to s platností od roku 2013 vzala. Tehdejší ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) dokonce původně navrhoval, aby se místo omezení zvýhodnění výdajové paušály vrátily na úroveň roku 2004."

  A kdopakžeto paušály pro rok 2009 zvýšil? No hádejte, není to nijak složité, příjmění začíná na K.

 • 6. 12. 2016 17:11

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  Tohle je přesně podle Goebelsovských zásad "na každé lži musí být kousek pravdy". Ty staré socany nastavené paušály fungovaly tak jak bylo deklarované. Snížit papírování.
  Potom to celé Kalousek rozvrtal, ale Podnikatel .cz Goebelsovsky propagandisticky dělá z Kalouska opak toho, co reálně v praxi učinil. Kozla zahradníkem. Toho, kdo rozvrátil fungující systém, poté ho "napravoval", neúspěšně, vzetím přídavků, poté spolu s kamarádem Drábkem administrativní buzerací a kontrolami, mající za cíl vymýtit Švarcsystém - který Kalousek nastavením podmínek masově rožšířil.

  No je to pravda, on Kalousek asi někde někdy pronesl, a čertví jestli to myslel vážně, nebo to jen vynesl jako kartu při nějakém vyjednávání (jako to činil se zrušením stravenek, což nikdy neudělal, a ani neměl ve skutečnosti v úmyslu udělat).

  Podnikatel.cz hodnotí Kalouska ne podle to ho, co udělal, ale podle toho co neudělal!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).