Hlavní navigace

Názor k článku OSVČ se na půl roku zcela odpustí minimální sociální i zdravotní pojištění od anonym - Já moc dobře vím, co to jsou živnostníci,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 3. 2020 10:13

  bez přezdívky

  Já moc dobře vím, co to jsou živnostníci, realitní makléř, kadeřnice, autoopravář, trenér, a i ten zmiňovaný drobný e-shop.

  Hodně lidí kolem sebe vidím, že se kouká, jak se někdo má špatně, stejně tak se můžete koukat ostatním do talíře, jak se mají líp, je to na stejné úrovni, je vám po tom prd.

  Pokud nyní opravdu někoho lituji, opravdu s někým soucítím, tak to jsou lékaři, 5 let studovali, několik let dělali atestaci, pomáhají nám všem lidem, jsou to lidi co tvrdě dřou a jsou v první linii. Ti jsou ti nejvíc zasažení. Čert vem mojí kadeřnici, mám doma strojek, ostříhá mě někdo z rodiny, to přežij stejně jako ostatní, možná to nebude tak perfektní, ale plicní ventilaci si sám asi nepřipojím.

  A co se týká kompenzací od státu, jsem 100% pro jejich vyplacení. Opravdu! Konečně ti co celé roky poctivě odváděli daně a platili něco dostanou nazpět, a ti co jeli čistá ruka utřou zobák!

  To co vám furt jaksi nicméně uchází je to, že stát jsme my. To není nějakej hodnej strýček Fido, co něco produkuje. Babiš vám pračku nevyrobí, nevyrobí vám jí ani Kalousek, ani Bartoš, ani Fiala. Nyní je v jednání, nevím jestli jste to postřehl, zákon o ČNB, že by ČNB financovala na přímo vládu, abych to pro vás přeložil, že by se vše zaplatilo z peněz střadatelů.

  A možná vám to nedochází, ale bohatí lidé nemají peníze na spořácích, Babiš dluží 45 mld. pro něj je znehodnocení měny dar z nebes. Po těhle lidech, kteří si odždibovali kůrku od chleba od své huby chcete, aby to zaplatili. Nebude to platit stát, budou to platit čeští střadatelé, třeba nějaká babička, která má rezervu na dožití na spořáku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).