Hlavní navigace

Peníze od EU mají pomoci MICE turistice

6. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V rámci projektu Event marketing v cestovním ruchu, který je součástí Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů, se mají odborníci a zájemci o cestovní ruch možnost seznámit s problematikou MICE turistiky. Společnost GUARANT International pořádá praktické workshopy pro Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Cílem je přilákat turisty do jednotlivých regionů.

MICE turistika zahrnuje organizaci široké škály různých akcí, např. firemních akcí, velkých konferencí, vědeckých kongresů, ale také menších sportovních a kulturních akcí pro širokou veřejnost apod. Nedílnou součástí workshopů jsou i praktické ukázky úspěšných projektů a řešení modelových příkladů. Účastníci dostanou cenné rady, jak zorganizovat určitou akci a jak zatraktivnit svůj region a přilákat do něj turisty.

Workshopy proběhnou v pěti českých a moravských městech. První se uskuteční na konci listopadu. Sledujte nedělní FUTURUM na business serveru Podnikatel.cz, kde naleznete přehled zajímavých a užitečných událostí příštího týdne.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).