Hlavní navigace

AKADEMIE Podnikatel.cz: Po včerejším avizu o konci soutěže propuklo šílenství

26. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Češi nechávají vše na poslední chvíli, i účast v soutěži. Potvrzuje to nejnovější statistika počtu nových odpovědí v soutěži Probuď v sobě Itala a vyhraj luxusní kávovar, kterou pořádá nový vzdělávací projekt AKADEMIE Podnikatel.cz.

Včera jsme na stránkách Podnikatel.cz zveřejnili avizo, že soutěž pomalu končí. Vůbec by nás nenapadlo, jakou davovou vlnu zájmu tím spustíme, prozradil Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz a autor vzdělávacího projektu.

Ten doplnil, že od aviza o konci soutěže, které bylo publikováno v odpoledních hodinách, až do dnešních ranních hodin přišlo dalších 120 nových odpovědí. Tentokrát jsme bohužel registrovali mnoho špatných odpovědí. Avizo zřejmě v soutěžících probudilo i zbrklost. Soutěž je jednoduchá, ale obsahuje chytáky, upozornil Michael Hovorka.

Soutěž Probuď v sobě Itala a vyhraj luxusní kávovar končí tento týden. Soutěžící v ní mohou vyhrát hodnotné ceny v podobě luxusního kávovaru Francis Francis X7, kit coffe plant a Kurz pro milovníky kávy zdarma. Ceny do soutěže věnovala Università del Caffè, která je i partnerem AKADEMIE Podnikatel.cz

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).