Hlavní navigace

Podívejte se, jak bude vypadat nové futuristické sídlo Applu zevnitř

13. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nové sídlo společnosti Apple nabídne vzdušné prostory a parkovací místa až pro dva tisíce aut. Podívejte se na nové detailní nákresy.

Na internetu kolují nové nákresy budoucího sídla společnosti Apple. Zveřejnil je portál Wired, který je získal od města Cupertino. Apple Campus 2 byl schválen městskou radou minulý měsíc. Hotov by měl být v roce 2016. Futuristický a zcela odvážný projekt představil ještě Steve Jobs. 

Již dříve byly zveřejněny obrázky, které naznačovaly celkový vzhled campusu. Nově jsou k dispozici vyrenderové obrázky, které navíc přibližují, jak bude budova vypadat uvnitř. Jak píše server Wired, přístup do budovy bude dle úrovně oprávnění a pokaždé jiným způsobem. Ti šťastnější získají přístup do sídla skrze diskrétní, futuristický tunel, který je přesměruje na parkovací místa až pro 2000 aut, která se budou nacházet přímo pod samotným základem mateřské budovy.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).