Hlavní navigace

Názor k článku Podmínky pro kompenzační bonus OSVČ se změnily. Čtěte, co se upravilo od JanaSebe - No tak to je hodně dobré. Já snad...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 12. 2020 11:15

    JanaSebe

    No tak to je hodně dobré. Já snad špatně vidím. Tak najednou to jde u souběhu a u OSVČ s insolvenci to stále EU takto EU tohle. To je vtip. p. Schillerová si už opravdu nemá jak vylhat. Vždyť tito OSVČ nemají nárok vůbec na nic! Přijde Vám to normální! Co mají dělat? Jsou to taky podnikatele a taky jim Vláda zavřela živnosti. Spousta z nich se oddlužovala již před covidem a dokud mohla tak si hleděla svého. Tak proč jsou tito OSVC špatní? Oni mají taky rodiny, a na kompenzace mají nárok tak jak všichni ostatní! Ať nám tady p.Schilerová nevykládá o EU. Jak dlouho si necháme toto líbit, tuto diskriminaci? Média mlčí, poslanci mávají rukou. Proč bychom se o takové starali? Kamarádičci potřebují lidi do fabrik, jak proletěla médií. No.., aspoň víme o čem to je.
    V televizi nám vykládají, jak hitem letoška není nákup bunkru a nefrčí lekce přežití v lese, co k tomu dodat. Pes štěkne, zalez !!!, Nic nechtějte, poraďte si jak chcete a hlavně mlčet. Ovce a jak dlouho ještě budeme ovce?
    Doufám, že i tito OSVČ nebudou dřímat a čekat na zázrak. A taky doufám, že ti nahoře pochopí, že je diskriminují a likvidují je i jejich rodiny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).