Hlavní navigace

Podniká v oblasti s největší nezaměstnaností a uživí se

19. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Začal plnit tonery do tiskáren. Teď má firmu, která se snaží rozšiřovat nová pracovní místa v okrese, který se potýká s největší nezaměstnaností.

Založil firmu, která podniká v oblasti s největší nezaměstnaností v Česku, ve městě Bruntál. Během čtyř let vybudoval zhruba 5. největší firmu, která se specializuje na prodej náplní do tiskáren. Eviduje 25 000 odeslaných objednávek, přes dva tisíce recenzí na internetu a díky dlouhodobé spokojenosti zákazníků byla jeho firma zařazena mezi desítku vybraných internetových obchodů. I přesto, že podniká v silné konkurenci eshopů, které vedou cenovou válku, na nezájem ze strany zákazníků si nestěžuje. Sám však přiznává, že cenová válka podnikání na internetu neprospívá. Do studia přišel podnikatel David Vavrečka ze společnosti ESVA.

Autor článku

Autor je redaktorem serveru Podnikatel.cz a provozovatel videoblogu Byznyspark.cz Je absolventem VŠE. Sledujte jeho profil na Facebooku a Google

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz ➡️ Sledujte Michaela na LinkedIn @michaelhovorka a odebírejte jeho nejnovější osobní postřehy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).