Hlavní navigace

Podnikatel.cz a Měšec.cz představují nové daňové speciály

6. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Speciály, které komplexně shrnují informace týkající se daňové povinnosti za rok 2007 a s tím související reformy veřejných financí, pro své čtenáře připravily servery Měšec.cz a Podnikatel.cz. Kromě praktických článků a všech zákonných novinek v nich čtenáři najdou řadu důležitých nástrojů, či dokumentů ke stažení.

První čtvrtina každého roku na finančním serveru Měšec.cz patří tradičně velkému tématu – daním. Stejně tomu bude i letos, kdy je pro čtenáře připravena rozsáhlá příloha, věnovaná především daňové povinnosti fyzických osob za rok 2007. Speciální příloha Daně je připravena ve spolupráci se sesterským business serverem Podnikatel.cz, který se ve své vlastní příloze soustředí na aktuální téma Reformy veřejných financí.

Čtenáři obou serverů tak získají ucelené informace tematicky pokrývající celou daňovou oblast, zahrnující např. návody pro výpočet daně z příjmu a populárního společného zdanění manželů, dále novinky v oblasti sociálního a zdravotního pojištění, sociálních dávek i důchodů. Nebudou chybět ani informace k daňové povinnosti právnických osob, změny ve výši DPH, nové ekologické daně, nebo novinky ve zdravotnictví a zaměstnanosti.

Autor článku

šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).