Hlavní navigace

Podnikatel.cz chystá nový Videobiz. Podívejte se na fotky ze zákulisí

3. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Podnikatel.cz
Podnikatel.cz intenzivně pracuje na novém Videobizu, který se již brzy představí v novém kabátě. Chcete být hostem či někoho doporučit? Pište už nyní.

Oblíbený video seriál serveru Podnikatel.cz pod názvem Videobiz se již brzy představí v novém kabátě. Ve spolupráci se společností UPC a SAT Plus připravuje nový koncept pořadu, v němž budou vystupovat odborníci, ale i běžní podnikatelé. Novinkou bude i uvedení pořadu pro televizní obrazovky. 


Videobiz bude nově dostupný i v televizním programu.

Chtěli bychom v novém konceptu přinést zajímavé rozhovory i s běžnými podnikateli či řemeslníky. Videobiz tak zároveň propojíme se seriálem Rady od zkušených, který se rovněž těší velké popularitě, doplnil představu o projektu Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz. Čtěte seriál Rady od zkušených

Ten zároveň upozornil, že v tuto chvíli pracuje Podnikatel.cz na tvorbě databáze respondentů z řad odborníků, kteří budou pravidelnými hosty na vybrané aktuální téma. Registrovat se mohou již nyní prostřednictvím jednoduchého formuláře.

Kontakt mohou využít i drobní podnikatelé, kteří se chtějí zviditelnit a podělit se o zkušenosti s ostatními. Tyto podnikatele navíc navštívíme přímo v jejich provozu, abychom ukázali i jejich běžné pracovní prostředí, upřesnil Hovorka. 

Pořadem Videobiz, který se nově bude natáčet v profesionálním TV studiu společnosti SAT Plus ve spolupráci se společností UPC, budou provázet dosavadní moderátoři Jana Knížková a Michal Andera, redaktoři serveru Podnikatel.cz. Videobiz se bude nově vysílat i v kabelové síti UPC na televizním kanálu UPC Express, který je dostupný i v základní nabídce Mini. Dosah tohoto kanálu je pro 480 600 domácností.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).