Hlavní navigace

Podnikatel.cz je největší odborný server pro podnikatele v České republice

20. 2. 2019
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V letošním lednu jsme dosáhli na vysoká čísla počtu reálných uživatelů i počtu prohlédnutých stránek. Stáváme se tak výchozím serverem pro české podnikatele.

Vše o podnikání, informační servis, přehledy aktuálních zákonů i firemních záznamů doplněné o skvělé rady a tipy. To je Podnikatel.cz, který v letošním srpnu oslaví své 12. narozeniny.

V letošním roce se Podnikatel.cz zároveň stává největším odborným serverem pro podnikatele v České republice. V lednu letošního roku jej navštívilo téměř 948 tisíc reálných uživatelů. Ti zhlédli více než 3 miliony stránek (zdroj dat: NetMonitor, RU, PV, 01/2019)

Akvizice serveru BusinessCenter.cz posílila vnímání značky Podnikatel.cz

Nepochybuji o tom, že brzy překonáme magickou hranici jednoho milionu reálných uživatelů (RU). V součtu se serverem BusinessCenter.cz, který od loňského roku tematicky doplňuje server Podnikatel.cz, jsme pomyslnou hranici vlastně již překonali, říká šéfredaktor serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz Michael Hovorka, který stojí v čele serveru Podnikatel.cz od jeho založení. 

Ten zároveň doplnil, že kontinuální růst počtu RU tak potvrzuje obsahovou strategii a silné redakční zázemí kvalitních redaktorů, kterými server disponuje: Jsem upřímně rád, že má redakce zůstává personálně stabilní a prakticky se nemění. Díky přesnému tematickému vymezení jednotlivých redaktorů tak dokážeme obsahově pokrýt celé spektrum podnikatelského dění, upřesňuje Hovorka. 

chytré podnikání - tip témata

Představujeme Firemní finance

Novinkou, se kterou Podnikatel.cz přišel na konci loňského roku, je speciál Firemní finance. V něm sleduje novinky u bankovních produktů určených podnikatelům, srovnává jednotlivé výhodné nabídky a doporučuje nejnovější trendy. Připravuje i velký srovnávač bankovních účtů pro podnikatele a kreditních karet pro podnikatele. 

V tomto ohledu se těšíme na užší spolupráci s tuzemskými bankami i poskytovateli dalších finančních i pojistných produktů pro podnikatele. Firemní finance jsou určitě stále vodou neprobádanou a obsahově bohužel často přehlíženou. Proto je naším cílem se právě na tuto oblast více zaměřit, uzavírá Michael Hovorka, šéfredaktor serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).