Hlavní navigace

Podnikatel.cz je největší odborný server pro podnikatele v České republice

20. 2. 2019
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V letošním lednu jsme dosáhli na vysoká čísla počtu reálných uživatelů i počtu prohlédnutých stránek. Stáváme se tak výchozím serverem pro české podnikatele.

Vše o podnikání, informační servis, přehledy aktuálních zákonů i firemních záznamů doplněné o skvělé rady a tipy. To je Podnikatel.cz, který v letošním srpnu oslaví své 12. narozeniny.

V letošním roce se Podnikatel.cz zároveň stává největším odborným serverem pro podnikatele v České republice. V lednu letošního roku jej navštívilo téměř 948 tisíc reálných uživatelů. Ti zhlédli více než 3 miliony stránek (zdroj dat: NetMonitor, RU, PV, 01/2019)

Akvizice serveru BusinessCenter.cz posílila vnímání značky Podnikatel.cz

Nepochybuji o tom, že brzy překonáme magickou hranici jednoho milionu reálných uživatelů (RU). V součtu se serverem BusinessCenter.cz, který od loňského roku tematicky doplňuje server Podnikatel.cz, jsme pomyslnou hranici vlastně již překonali, říká šéfredaktor serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz Michael Hovorka, který stojí v čele serveru Podnikatel.cz od jeho založení. 

Ten zároveň doplnil, že kontinuální růst počtu RU tak potvrzuje obsahovou strategii a silné redakční zázemí kvalitních redaktorů, kterými server disponuje: Jsem upřímně rád, že má redakce zůstává personálně stabilní a prakticky se nemění. Díky přesnému tematickému vymezení jednotlivých redaktorů tak dokážeme obsahově pokrýt celé spektrum podnikatelského dění, upřesňuje Hovorka. 

WT100 SEO

Představujeme Firemní finance

Novinkou, se kterou Podnikatel.cz přišel na konci loňského roku, je speciál Firemní finance. V něm sleduje novinky u bankovních produktů určených podnikatelům, srovnává jednotlivé výhodné nabídky a doporučuje nejnovější trendy. Připravuje i velký srovnávač bankovních účtů pro podnikatele a kreditních karet pro podnikatele. 

V tomto ohledu se těšíme na užší spolupráci s tuzemskými bankami i poskytovateli dalších finančních i pojistných produktů pro podnikatele. Firemní finance jsou určitě stále vodou neprobádanou a obsahově bohužel často přehlíženou. Proto je naším cílem se právě na tuto oblast více zaměřit, uzavírá Michael Hovorka, šéfredaktor serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Potřebujete poradit? Využijte našich odborných poraden

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).