Hlavní navigace

Podnikatel.cz je nově na Instagramu. Přidejte si nás

 Autor: Depositphotos.com
Fotky z reportáží, medailonky našich respondentů a také zajímavé ankety. Podnikatel.cz spustil účet na Instagramu @podnikatel.cz
Redakce 30. 7. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Server Podnikatel.cz tak rozšiřuje další možnosti, jak se spojit se svou komunitou. Nově lze odebírat nové příspěvky na účtě @podnikatel.cz.

Již nyní má své účty dostupné na Facebooku a Twitteru. Nově tak k nim přibyl Instagram. Tuto sociální síť jsme dlouho zvažovali a přemýšleli, jak koncept uchopit. Určitě nechceme jít do informační grafiky, jak to dělají některé zpravodajské servery, a neradi bychom z toho dělali lacinou přehlídku ilustračních fotek, proto jsme se rozhodli jít cestou reportážních fotek a profilových fotek našich respondentů. To vše doplníme o interaktivní ankety, jejíž výsledky budeme vkládat do článků, přibližuje koncept Michael Hovorka, šéfredaktor serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. 

Ten připomněl, že do popisku fotek nelze na Instagramu vkládat přímé odkazy, což je pro online server zásadní. To byl také důvod, proč jsme dlouho váhali. Nakonec jsme našli šikovnou aplikaci Lnk.bio, která nám pomohla tuto situaci vyřešit, říká Hovorka. 

Právě díky této aplikaci lze mít na profilu jednotný odkaz na rozcestník, kde se postupně přidávají interaktivní odkazy na články, které s publikovanými fotografiemi bezprostředně souvisejí. 

Právě i tato možnost nás motivovala si instagramový účet nakonec založit, uzavírá Michael Hovorka. 

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).