Hlavní navigace

Podnikatel.cz spouští vlastní podcast, poslouchejte nás třeba v autě

Redakce

Podcasty v Česku znovu ožívají. I když tento způsob konzumace informací v audio formě není žádnou novinkou, stává se populární mezi mladou generací.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Díky větší podpoře mobilních aplikací se znovu na výsluní dostávají podcasty. Tato forma konzumace byla popularizována v minulosti již společností Apple a aktuálně zažívá znovuoživení. 

Podcasty zažívají nový boom, nejsou však novinkou

Největší zájem o poslech obsahu prostřednictvím podcastu je aktuálně pro uživatele ve věku od 18 do 34 let, kteří jsou navyklí přijímat informace on demand, tedy na vyžádání. 

Server Podnikatel.cz nabízel audio distribuci obsahu již před 5 lety v pořadu Videobiz, který měl video i audio podobu. Nově se čtenáři budou moci těšit především na nové audio rozhovory, rady i tipy pro byznys. 

Nové díly podcastu pojmenovaného jednoduše Podnikatel.cz budou zprvu dostupné prostřednictvím aplikací Spotify a Apple podcasts. V blízké době budou ještě spuštěny prostřednictvím Google podcast a dalších aplikací. 

danzprijmuIIb

Tip: Máte iPhone? Nastavte si sledování nových dílů v aplikaci Apple podcasts.

Podnikatel.cz naváže na svá osvědčená témata

Díky vlastnímu studiu nabídneme pravidelný audio obsah. Primárním zdrojem informací přitom zůstává web, podcast je pouze doplněním současného obsahu, který již na Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz nabízíme, přibližuje plány šéfredaktor serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz Michael Hovorka

Na tvorbě podcastů se podle něj bude podílet celá redakce: Cílem je navázat na naše úspěšné Příběhy podnikatelů a k tomu přidávat zajímavé rady a tipy, které se mohou podnikatelům hodit. Rozhodně plánujeme reagovat i na témata, která bedlivě sledujeme. Aktuálně se nabízí problematika např. rozšíření EET, doplnil Hovorka.

První díly již natočeny, budeme si povídat i o Instragramu pro byznys

Tip: Máte android či jiný telefon? Poslouchejte nás zdarma prostřednictvím Spotify. Pro poslech podcastů není zapotřebí prémiový účet.

Upoutávka podcastu Podnikatel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).