Hlavní navigace

Podnikatel.cz nabízí hned několik možností, jak zviditelnit své podnikání

20. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Business server Podnikatel.cz, jako informační a databázové centrum pro podnikání, nabízí možnosti, jak zvýšit povědomí o firmě a oboru podnikání. K dispozici jsou celkem tři katalogy, do kterých se lze registrovat zcela ZDARMA.

Nejžádanější Katalog českých firem nabízí bezplatnou registraci prostřednictvím jednoduchého formuláře. Katalog je určen převážně pro malé a střední firmy a je rozdělen dle jednotlivých kategorií.

ZDARMA REGISTROVAT DO KATALOGU ČESKÝCH FIREM

Katalog živnostníků a OSVČ možňuje větší zviditelnění především drobným podnikatelům, jejichž prostředky na marketingovou kampaň jsou prakticky nulové. Databáze je rozdělena dle jednotlivých oborů.

ZDARMA REGISTROVAT DO DATABÁZE ŽIVNOSTNÍKŮ A OSVČ

Databáze manažerů, která je tříděna dle abecedního uspořádání, nabízí přehled především klíčových manažerů. Do databáze se mohou registrovat i jednatelé menších firem, kteří tak chtějí zviditelnit své podnikání.

ZDARMA REGISTROVAT DO DATABÁZE MANAŽERŮ

skoleni_20_9

Kromě jednotlivých katalogů nabízí server Podnikatel.cz i další databáze, které jsou úzce spjaty s podnikáním. Jsou to především Poptávky online a Ekonomické ukazatele firem, které jako jediné nabízejí na internetu základní informace ZDARMA ohledně ekonomického zdraví jednotlivých firem.

Podnikatel.cz nabízí i řadu odborných článkůdiskuzních vláken, v nichž čtenáři naleznou odpovědi na otázky, které se týkající startu podnikání i jeho samotného provozu. K dispozici jsou i zákony v plném znění, formuláře a smlouvy ke stažení, praktické kalkulačky,

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).