Hlavní navigace

Podnikatelé mohou získat až 75 miliónů Kč na informační systémy

26. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od dvou do 75 miliónů korun mohou získat podnikatelé v rámci programu ICT a Strategické služby. Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest zahájí příjem registračních žádostí o dotace z tohoto programu 3. března.

Podporu mohou podnikatelé využít zejména na pořízení softwaru a softwarových licencí, zřízení a provozování center sdílených služeb, center zákaznické podpory nebo center oprav high-tech výrobků a technologií. Účelem programu je podpořit nabídku nových informačních systémů a služeb, motivovat podnikatele k investování a tvorbě nových kvalifikovaných pracovních míst v sektoru informačních a komunikačních technologií, uvádí se v tiskové zprávě CzechInvestu. Program je určený pro všechny podniky bez ohledu na jejich velikost.

Příjem registračních žádostí v rámci této výzvy bude ukončen 30. června 2008. Pro podnikatele je v aktuální výzvě připraveno 500 miliónů korun. Podobně zaměřený program ICT v podnicích byl v rámci své 1. výzvy velmi úspěšný, požadovaná dotace podnikatelů přesáhla nabízenou alokaci o 250 miliónů korun.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).