Hlavní navigace

Podnikatelé si mohou pořídit novou firmu - již od 1 777 korun

5. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od počátku června si je v České republice možno pořídit zcela novou firmu na splátky (na klíč). Aby začínající podnikatelé ušetřili čas, oproti tomu než by museli běhat po úřadech a zařizovat plno potřebných věcí, mohou si pořídit zcela novou firmu již od 1 777 korun za měsíc. Je paradoxní, že začínající podnikatelé řeší celou řadu problémů v době, kdy ještě nezačali podnikat a to jen proto, že jim současná legislativa není schopna při zakládání firmy nabídnout lepší podmínky. Tuto situaci chceme zlepšit a podnikatelům nabídnout produkt, který všem umožní začít bez zbytečných problémů i finančních nákladů, říka Petr Mála, ředitel Společnosti Online, která tuto novinku začla nabízet.

Společnost online nabízí nové produkty k pomoci podnikatelům ve spolupráci se společnostmi Home Credit a Raiffeisenbank. Prioritní pomocí podnikatelům je ušetření jejich nákladů při zakládání firmy. To sebou přináší mnoho poplatků, jako jsou výdaje za služby právníka a notáře, ověření úřadních listin, kolky a další a další potvrzení které se mohou vyšplhat až do několika desítek tisíc korun. Společnost s ručením omezeným bude možné získat už za 1 777 Kč / měsíc, uvádí Petr Mála.

Podnikání v ČR přitom nabírá na obrátkách. Loni vzniklo v ČR téměř 23 tisíc nových s. r. o. a téměř 4 500 akciových společností. Možnost získat novou firmu na splátky nabízíme jako první a zatím jediní v ČR, upřesňuje Petr Mála.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).