Hlavní navigace

Pokud do hodiny nejíte, máte to gratis. Dovozy jídel přitvrzují boj o zákazníka

11. 12. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: www.isifa.com
Jídlo do hodiny, jinak jíte zadarmo, garantuje po novu DameJidlo.cz. Foodpanda zase přichází s možností platit online.

DameJidlo.cz zavádí pro své klienty novou službu. Jestliže vám objednané jídlo pod nos nezavoní do hodiny, není třeba sahat po peněžence. Najíte se zadarmo. Garance spokojenosti lidem ukázala, že dovezené jídlo může být opravdu kvalitní. Do hodiny nebo zdarma je dalším krokem, kterým chceme kultivovat trh rozvozu jídla, říká Tomáš Čupr, zakladatel DameJidlo.cz, a dodává: Za rok na trhu víme, že doba dodání je pro zákazníky jedním z klíčových faktorů při výběru restaurace. Garance doby dodání je podle mě logickým krokem ve zlepšování zákaznického servisu.

Čtěte také: Tohle je byznys. 150 milionů korun na tržbách jen za rozvoz jídla

Kurýr, který u dveří s jídlem zazvoní po 60 minutové lhůtě, je tak oceněn pouze vaším sice hladovým, ale určitě spokojeným úsměvem. Máte-li jídlo zaplacené online kartou, jsou vám peníze připsány zpátky na váš účet. 

Hodnota objednávky, u které je garance uplatnitelná, je omezená. Cena jídla, které si prostřednictvím DameJidlo.cz necháte přivézt, nesmí přesáhnout 700 korun. 

Ilustrační obrázek
Autor: www.isifa.com

Objednávky nad 700 korun jsou relativně vysoko nad průměrnou objednávkou a od restaurací víme, že jejich příprava trvá déle. Na tyto objednávky bohužel garanci dát nemůžeme, ale budeme se snažit udržet rozvozovou dobu pod jednou hodinou, vysvětluje Čupr.

Foodpanda nezůstává pozadu

S novinkami přichází taky konkurenční služba na rozvoz jídla Foodpanda. Strávníkům, kteří vlastní mobil s operačním systémem Android, nabízí možnost objednat si jídlo přes mobilní aplikaci. Nově také nemusí za jídlo platit hotově, ale může využít platbu online.

Čtěte také: Do Česka vstoupila další služba na rozvoz jídla, chce se stát jedničkou na trhu

Věříme, že jak mobilní aplikace, tak možnost zaplatit online usnadní našim zákazníkům objednávání jejich oblíbených jídel a ušetří jim tak ještě více času, říká Peter Varga, ředitel společnosti Foodpanda pro Českou a Slovenskou republiku a dodává: Celosvětově zaznamenává Foodpanda 20% objednávek přes mobilní aplikaci a podobnou situaci očekáváme i v České republice.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).