Hlavní navigace

Názory k článku Pokud nechtějí prozradit IČO společnosti, na nic nekývejte a raději to položte

 • 23. 9. 2020 18:58

  bez přezdívky

  Prestal jsem poslouchat kdyz soudruh uvadi praktiky COI podobne STB - 'jine doklady' - kdo z nich je horsi? Zlodej krici 'chytte zlodeje'.. hnus velebnosti.
  Menim dodavatele uz asi po 5te v rade za poslednich 20let. Nikdy jsem nemel problem. Je-li dedecek/babicka dost YntelYgencne na vysi - no tak asi ponese zodpovednost sam(a). Mi pribuzni vedi, na koho se obratit a soudruzi z COI to rozhodne nejsou....

 • 2. 10. 2020 11:11

  mr

  To nejsou jen šmejdi po telefonu kteří mluví tak rychle, že je třeba se jich ptát dokola kdo jsou a co jsou.Oni nechápou jednoduché otázky, pro koho jsou určeny, proč volají ve své agresi nabídek. Každý, kdo jim to takto nařídil je také nečestný a šmejd, a toto prorůstání jde z neidentifikovaného zdroje který neznají a nechápou tato nařízení a postupy. Stali se z nich závislé robotizované biologické složky které může jejich šéf vždy vypnout. Pokud zavolají a vy jim nerozumíte ani slovo bez patřičného klidného hovoru, který ani neumí a nenaučili se ho, okamžitě je třeba jim zablokovat přístup. Ptejte se stále na jejich data i ICO, jak se jmenují, odkud jsou a co chtějí, kdo jim to nařídil atd. Nezapomeňte se jich zeptat jestli hovor monitorují a zdůrazněte, že hovor nahráváte! Okamžitě zalezou jako krysy do svých děr. Více vás nekontaktují. Je třeba používat jejich nekalé praktiky proti nim. V této konverzaci se snažte zesměšňovat jejich nekalé praktiky a nabízejte to, co ani nemáte a stále trvejte na svém s negací jejich nezákonných nabídek. Nikdy jste je nekontaktovali, neznáte atd. Toho oni zneužívají. Nikdy jim nedávejte žádná data, svolení k přístupu volání, schůzky atd. Oni vědí moc dobře komu volají, na jaký imei, mobilní kartu, znají vaše místo volání a sledují vás, někdy jsou tak zákeřní, že vás navštíví a dožadují se vstupu a svých nekalých postupů a reklam jako to dělají v TV bez našeho souhlasu. Vědí kde bydlíme, co děláme, znají naše poměry a mezi sebou si je prodávají jako na černém tržišti. Dnes se nedůvěra vyplácí víc než jindy. Dnes už systémový byznys bez lži a podvodu ani nemůže existovat. Mnozí jednají za nás a my to nevíme. Neptají se nás, netolerují nás! Tak zneužívají základní cennost naší svobody v našem rozhodování. Jednají zvráceným nečestným způsobem s úhlem otočeným o 180 stupňů bez čistoty kontaktu. Nejhorší je, že neznají druhou půlku čistoty 180 stupňů. Systém je to neučí, protože ho nezná a školy jednají na tělesné úrovni iluze hmotných interakcí. Inteligence není hloupá znalost IQ a zneužívání ho, at je jakákoliv. bez seberealizace sebe a poznání a realizace vyšších hodnot to není možné.

  Každý má právo se bránit a neubližovat jak v současnosti, tak do budoucnosti. Oni ubližují pro ostatní a toto ublížení si užívají v budoucnosti naší neznalostí kterou vám nikdy neřeknou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).