Hlavní navigace

Názor k článku Poskytujete služby v rámci EU? Stáváte se plátcem DPH od krack - Myslim, ze je to jasne z prvej vety...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 1. 2010 21:40

    krack (neregistrovaný) 194.108.200.---
    Myslim, ze je to jasne z prvej vety daneho clanku.

    Prvním poskytnutím služby osobě povinné k dani s místem plnění v jiném členském státě se stáváte plátcem DPH.

    Osobu povinou k dani je pro účely zákona o DPH (podle § 5 odst. 1 ZDPH) právnická nebo fyzická osoba, která uskutečňuje samostatně ekonomické činnosti.

    Asi Vas to nepotesilo, ale je to skutocne tak.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).