Hlavní navigace

Pozor na další slevový server, jehož vouchery neuplatníte

4. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 329515
Na scéně se objevil další slevový server, který neplatí svým dodavatelům, kteří následně odmítají přijímat vouchery. Na případ upozornilo sdružení dTest.

Sdružení dTest varuje před slevovým portálem Královna slev (kralovnaslev.cz). Na server se totiž množí stížnosti zákazníků i dodavatelů služeb. Provozovatelm portálu totiž neplatí svým smluvním partnerům, kteří pak následně odmítají služby nebo zboží poskytovat. V rámci služby mimosoudního řešení sporů VašeStížnosti.cz jsme se dozvěděli o problémech s tímto slevovým portálem. Na místě je opatrnost, komentoval Lukáš Zelený, vedoucí právního oddělení dTestu.

Kromě toho, že server neplatí dodavatelům služeb, má i problémy s poskytováním kupónů. Jeden z podvedených zákazníků například sdělil, že voucher, který zakoupil 3. prosince 2013, přestal platit už dva dny před objednáním.

Samotný server příliš nekomunikuje. Na zákaznické lince dostanou spotřebitelé jen informaci, že se aktuálně řeší požadavky lidí, kteří se dovolají před nimi. Na e-maily zase chodí jen automatická odpověď. Na slevový server, respektive na společnost GELIKON PRAHA, která je jeho provozovatelem, již byly podány dva návrhy na zahájení insolvenčního řízení.

Čtěte také: Server Nebeslev.cz čelí insolvenčnímu řízení, stále ale prodává tisíce voucherů

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).