Hlavní navigace

Názory k článku Pozor na správcovství stránek na Facebooku aneb Jak snadno přijít o účet

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 7. 2020 18:32

  Jet

  Takovym molochum nemuzes verit ani nos mezi ocima. Uvedom si, ze oni jsou soukroma firma, ktera se nemusi mikomu zodpovidat vubec za nic. Na podporu se samozrejme nedovolas, protoze vzhledem k tomu, ze maji miliardu uzivatelu a minimalne 1000 neuzavrenych soudnich sporu, museli by mit statisice zamestnancu, aby dokazali delat fungujici podporu.
  To, ze facebuk meni pravidla za chodu a odstrihava uzivatele, kteri se mu nelibi, to je celkem bezna praxe. Jenom blazen by pouzival tuto platformu na cokoliv seriozniho.
  Jestli ti muzu poradit, nic si s nima nezacinej a radsi se opri o jakykoliv (placeny) webhosting, kde budes ty panem stranky a nikdo ti mebude delat cenzuru.

 • 13. 7. 2020 18:23

  מֹשֶׁה

  Souhlasím s J. Pavlikem ;-) Facesh(i)t je to nejhorší, co mohlo IT svet postihnout :-(
  Mám účet na Google+/G+ a před nedávnem přejmenován na Currents :D
  A je také placený.

  Google má sice občas také své mouchy, ale s ním se dá leccos v pohodě vykomunikovat. Na G+ jsem již od jejich prvních dnů, jsem tedy po pravdě G+ veterán :)))
  Jak píše J.P.: buď vlastní hosting a nebo třeba použít youtube.
  Facebook je prostě jako čína s komunistickým politbyro. Ani zadarmo !

 • 17. 7. 2020 7:46

  fish

  Z toho co pozoruji není Google moc velká výhra. Zkuste se podívat na mazání na youtube, shadowbaning, demonetizace a další "skandály" co youtube provází. Ani placená služba jako Patreon se neobešla bez smazání několika osob, kteří byli v nelibosti pár uřvaných jedinců.
  V rámci velkých korporací, které si lobují zákony a slyší na ony uřvané menšiny si můžete být jisti jedině tím, že vy jste produkt a musíte vynášet.

 • 17. 7. 2020 14:46

  מֹשֶׁה

  AD: mazání: to záleží... Od okolností a konkrétního případu. V porovnání s faceshitem to je nebe a dudy. Prý na fb vám mohou cokoli a kdykoli smazat podle toho, jak se "zuckerFASinberger" vychrápe... :)
  S Google crew lze komunikovat a dotázat se důvodu smazání, aniž by jste čekali půl roku, jako v článku, lze se s Google telefonicky spojit a docela si fajn (samozřejmě anglicky) pokecat, osobní zkušenosti.
  V globále, ale, klienti, ať už "consumer", čili ti neplatící nebo i "customer" - platící, přináší Google peníze. Ale Google se rozhodl nějakou službu zrušit nebo jinak upravit zejména z důvodů, když jim "vymaštěná" EU napařila obrovské pokuty, někdy také ze zcela trapných důvodů.
  I proto zrušila free G+.
  Co se týče velikých korporací, Google jak už je psáno výš, zruší službu z důvodů stíhaní soudy ze strany EU, než aby si diktovali pouze od korporací.

  Podtrženo sečteno:
  pro lidi i společnosti, je Google mnohem lepší a přívětivější alternativa, než faceshit a micro$oft dokupy. Ať už co se týče sociální sítě, office produktů nebo komunikačních platforem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).