Hlavní navigace

Názor k článku Pozor na správcovství stránek na Facebooku aneb Jak snadno přijít o účet od מֹשֶׁה - AD: mazání: to záleží... Od okolností a konkrétního...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 7. 2020 14:46

  מֹשֶׁה

  AD: mazání: to záleží... Od okolností a konkrétního případu. V porovnání s faceshitem to je nebe a dudy. Prý na fb vám mohou cokoli a kdykoli smazat podle toho, jak se "zuckerFASinberger" vychrápe... :)
  S Google crew lze komunikovat a dotázat se důvodu smazání, aniž by jste čekali půl roku, jako v článku, lze se s Google telefonicky spojit a docela si fajn (samozřejmě anglicky) pokecat, osobní zkušenosti.
  V globále, ale, klienti, ať už "consumer", čili ti neplatící nebo i "customer" - platící, přináší Google peníze. Ale Google se rozhodl nějakou službu zrušit nebo jinak upravit zejména z důvodů, když jim "vymaštěná" EU napařila obrovské pokuty, někdy také ze zcela trapných důvodů.
  I proto zrušila free G+.
  Co se týče velikých korporací, Google jak už je psáno výš, zruší službu z důvodů stíhaní soudy ze strany EU, než aby si diktovali pouze od korporací.

  Podtrženo sečteno:
  pro lidi i společnosti, je Google mnohem lepší a přívětivější alternativa, než faceshit a micro$oft dokupy. Ať už co se týče sociální sítě, office produktů nebo komunikačních platforem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).