Hlavní navigace

Názory k článku Předváděcí akce jsou konečně na ústupu, “šmejdi” nově cílí na telefon a internet

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 2. 2018 20:07

  Doktorka (neregistrovaný) ---.slatinanet.cz

  Šmejdi jsou,byli a budou.Dejte si bacha na " vzorky" jakéhokoliv zboží,v kterékoli krabičce je schovaná faktura na 10x dražší šmejd, než je jeho skutečná cena.I když jsem 10x odmítla,mail na cartridge, které jsou mi ničemu, přišel, když jsem byla v v Africe.Pak jsem balíček převzala, protože jsem čekala vzorek nových plen pro chudáky,co je potřebují.Od té doby mě pronásleduje inkasní společnost EOS, ačkoliv jsem se vše snažila vrátit a vysvětlit. Nemít za sebou úžasnou advokátní kancelář, která umí,asi jsem to vzdala.Není lépe poslat šmejdy do háje a peníze investovat do vnoučat?

 • 21. 2. 2018 11:29

  Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  Bože... NOZ:

  § 1838 - Neobjednané plnění
  Dodal-li podnikatel spotřebiteli něco bez objednávky a ujal-li se spotřebitel držby, hledí se na spotřebitele jako na poctivého držitele. Spotřebitel nemusí na své náklady podnikateli nic vracet, ani ho o tom vyrozumět.

  § 1851
  Plnil-li podnikatel spotřebiteli finanční službu bez výslovné objednávky, nevzniká spotřebiteli povinnost za plnění zaplatit ani mu z toho nevznikají žádné jiné povinnosti.

 • 20. 2. 2018 10:14

  AUTODOPRAVAs.r.o.

  Jednoduchá rovnice: Vše co potřebuji k životu již mám X NEPOTŘEBUJI vnucování nějakých předražených nesmyslů !!!!!
  V případě potřeby je zde trh s neomezenými NABÍDKAMI a hlavně možností reklamace !!!
  NEJLÉPE nakupovat ve svém okolí a také tam osobně vše popřípadě REKLAMOVAT !!!
  A to se vyplatí :) :)..... PROČ si nechat diktovat co si mám koupit a za kolik??

 • 20. 2. 2018 19:58

  vera (neregistrovaný) 185.67.188.---

  Na radiu Olomouc už několikrát byl pořad, kde právník varoval před telefonáty, kdy někdo nabízí nějaké služby nebo zboží, že se smlouva dá uzavřít po telefonu, že většinou starší ženy, které jsou slušně vychované nemají odvahu rezolutně návrh odmítnout, pak jim přijde smlouva a ony se diví. Zvoní telefon, většinou mluví nějaká ženská a začne přemlouvat k něčemu. Zásadně odpovídám NE, NECHCI, děkuji, nashledanou a zavěšuji. Není to tak dávno, v místních novinách se objevila zpráva, že žena podala oznámení na PČR o podvodu. Někdo jí zavolal, že vyhrála v nějaké anketě a že aby výhru potvrdila SMS a kódem, který jí oni pošlou. Když to udělala, naúčtovalo jí O2 9999,-- Kč za nějakou audioslužbu. Za týden na to volala nějaká ženská mně. Že jsem se účastnila jakési ankety a že za odměnu od nich dostanu dárek a ať toto potvrdím na telefonní číslo, které mi nadiktuje SMS a potvrdím zaslaným kódem. Okamžitě jsem jí řekla, že tento telefonát předávám PČR, žádné ankety jsem se neúčastnila a žádný "dárek" nechci. Když jsem jí řekla, že je podvodnice, zavěsila ona. Pozor na takové telefonáty.

 • 20. 2. 2018 20:21

  Zbyněk Prousek (neregistrovaný) 213.195.223.---

  Opatrnosti není nikdy dost, neboť „Šmejdi“ jsou podvodníci profesionálové. POKUD MÁTE KE „ŠMEJDŮM“ JAKÝKOLIV POZNATEK ČI ZKUŠENOST, PROSÍM OZNAMTE NÁM TO. Delší dobu se důsledně se zabýváme zjišťováním skutečností, které zejména v souvislostech mohou sloužit jako důkazy protiprávní činností tzv. “Šmejdů“. Máme za to, že důsledky působení „šmejdích bestií“ brutálně drancujících stát i občany, zejm. pak seniory mají mimořádně velkou společenskou nebezpečnost. Spolupracujeme s mnoha poškozenými lidmi i s těmi, co stopování nekalé činností šmejdů prostě jen pomáhají. „Šmejdi“ nesmí unikat pozornosti policie, finanční správy a justice! Chcete-li nám pomoci usvědčovat „šmejdí zrůdy“, napište nám svoji zkušenost – poznatek - informaci. Na tomto poli působení přivítáme každou pomoc. Každý kdo nám chcete pomoci – volejte 604 586 155, nebo piště na email: agent-antismejd@post.cz. S pozdravem - za iniciativu Spolku věřitelů a přátel práva,z.s., Zbyněk Prousek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).