Hlavní navigace

Názory k článku Přestává se vás týkat #EET? Musíte upravit informace v aplikaci EET

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 2. 2018 7:52

  Pink (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Já EET sleduji od počátku, protože jsem nevěděl nejdříve jakou pokladnu, pak jaká je klasifikace mé činnosti (FÚ na to měj dva, zcela odlišné názory. Neustálé komedie (to, jak evidovat dýšku v hospodě byla snad nejlepší), zjišťování, so s vánočními kapry, nevidomými, prodej ve vlaku a v letadle, prodej tel. karet a... Vždyť je to všechno šílené! K tomu názory těch, kteří nikdy nepodnikali ale tvrdili že co podnikatel, to zloděj, v celé!!! západní Evropě to dávno funguje, stačí mobil za pár tisíc a tiskárna za dva tisíce a podobné nesmysly. Já si pokladnu koupi v předstihu ale teď si ji mohu akorát dát do šuplíku a za rok možná i vyhodit. Čas, který jsem tomu za ty dva roky věnoval ani nechci počítat.
  Všechno mi to připomíná prastarý kreslený vtip, který se týkal tramvajové dopravy v Praze. Obrázek byl asi z nějakého Londýnského pánského klubu, bylo tam asi deset lidí, četli noviny a konstatovali přibližně toto: "Tak pětka bude nahrazena jedenáctkou, která bude na začátku trasy odkloněna po šestce. Ta se spojí ve všední dny s devatenáctkou a pojedou jako čtyřka, a v opačném směru pak jako zrušená pětka. Sedmička bude přečíslována na jedenáctku a bude v celé trase zrušena."

 • 1. 2. 2018 9:32

  až naprší a uschne (neregistrovaný) ---.pnet.sferianet.cz

  Víte Pinku, celý fór je o tom, že je třeba odvést pozornost od skutečných problémů, které se neřeší a ani za soudruha Babiše a jeho pravé ruky soudružky Schillerové se dál řešit nebudou. Totiž, že je třeba ukázat na ty, co paběrkují ve stokorunách, maximálně ve statisících, aby mohli nadále šustit a chrochtat ti ve stamiliardách. Český člověk je nejen závistivý, ale i líný si některá fakta dohledat a zkonfrontovat s tím, co hlásí oficiální Agrofert propaganda. Holt, Češi velcí inteligenci a myslitelé až na pár výjimek nikdy nebyli, takže stačí schopný demagog, který ukáže prstem na ty, co dle jeho názoru kradou, a už to jede. To, že tito hlasatelé morálky jedou ve stamiliardách sami už holt Lojzovi z Horní Dolní nedochází a ani dojít nemůže - stálo by ho to totiž velkou bolest, to jest MYSLET. Takže zatímco soudruzi z ANO a finanční správy honí díky EET po hospodských a babkách kořenářkách pětistovky, nadnárodní kapitál z této země vyvádí za jejich přihlížení každý rok skoro půl bilionu Kč na licenčních poplatcích a jiných účelových platbách. Kdyby soudruh Janeček a jiné ksichty dokázali z této částky zadržet minimálně deset procent, opičárna typu EET, kontrolních hlášení a dalších nesmyslů pomatených jedinců typu Žežulky, Janečka, Schillerové, Fojtíka a spol. tu fakt být nemusela ANI OMYLEM.

 • 1. 2. 2018 19:00

  Petr71 (neregistrovaný) 46.167.205.---

  Škoda, že nejde dát sto zelených palců nahoru. Napsal jste to naprosto přesně.

 • 2. 2. 2018 10:33

  iva.o@seznam.cz (neregistrovaný) 82.150.185.---

  Velmi výstižně a srozumitelně napsané, bohužel velká většina lidí to ani tak nepochopí. Dávej volovi rozum, když chce seno.

 • 1. 2. 2018 20:57

  Joachim (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Radši budu platit paušální daň než přiznávat tržby dva miliony a stát se plátcem Dph. Takhle nikdo nebude vědět kolik jsem vydělal. Perfektní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).