Hlavní navigace

Připravuje se opencard pro turisty

1. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Připravuje se pilotní projekt turistické opencard. Praha hodlá návštěvníkům nabídnout balíček předplacených služeb pro cestování, kulturu i volný čas. Cílem je vytvoření účinného nástroje na podporu turistického ruchu. Navíc s předpokladem, že tento produkt bude samofinancovatelný z výnosů z jeho prodeje. Předpokládaná cena karty je 990 Kč. Karta umožní bezplatné využívání Pražské integrované dopravy na tři dny, předplacené vstupy či slevy do nejatraktivnějších pražských kulturních a historických objektů, slevy na stravování, ubytování, průvodce a další turistické služby. S kartou turista obdrží také kvalitní mapu Prahy, včetně průvodce a plánu MHD.

Základním smyslem turistické opencard je nabídnout výhody, které poskytuje běžná opencard, také návštěvníkům města a zkombinovat je s dalšími zajímavými službami, jako je například vstup se slevou do vybraných památek, sdělil k připravovanému záměru náměstek primátora Milan Richter.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).