Hlavní navigace

Proběhl 9. ročník plesu podnikatelů a manažerů

25. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Letos se uskutečnil v pražském Obecním domě již devátý ročník Reprezentačního plesu podnikatelů a manažerů. Zájem byl z řad podnikatelů a představitelů firem značný. Zúčastnil se jej i premiér Mirek Topolánek s partnerkou Lucií Talmanovou, místopředsedkyní Poslanecké sněmovny. Večerem provázel Roman Šmucler.

Slavnostní zahájení obstarali přípitkem kromě moderátora i Jaroslav Míle, prezident Svazu průmyslu a dopravy, Jaromírem Drábek, prezident Hospodářské komory, Jan Wiesner, předseda Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů a Martin Polák ze společnosti Xella CZ, generálního partnera plesu. Poté vystoupila s předtančením taneční škola Astra. K tanci hrál Orchestr Karla Vlacha. Následovala módní přehlídka návrhářky Jaroslavy Sedláčkové. Po tradiční tombole s řadou exkluzivních cen, jejíž výtěžek ve výši 100 000 Kč je určen pro projekt náhradní rodinné péče a pořízení hydraulické plošiny pro přepravu tělesně postižených a který převzal Zbigniew Czendlik, přišla na pódium skupina Beatles Revival.

Na závěr ještě proběhla velká taneční soutěž ve žhavých jihoamerických rytmech o hlavní cenu – zájezd v hodnotě 75 tisíc korun.

Autor článku

Zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).