Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Proč bylo zakleknutí na FAU nezákonné? Celníci „odflákli“ odůvodnění zajišťováků od nevrlý Tonda - Jo, celníci odflákli....fi­nanční správa zaklekla....ale fakticky v této...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 4. 2019 16:14

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Jo, celníci odflákli....fi­nanční správa zaklekla....ale fakticky v této zemi, která si říká právní stát, platí jedno hlavní - právo silnějšího. Když udělá něco špatně podnikatel, je hned potrestát pokutičkou, penále, úrokem z prodlení anebo pozastavením činnosti. A hlavně musí státu za své jednání zaplatit mastné výpalné z firemní kasy anebo ze své vlastní. Když se však splete stát, resp. jeho královsky placený státní úředník - ať již ve vrcholové pozici anebo té klasické - odpovědnost nikdo nevyvozuje, podnikateli je doporučeno ať uplatní standardně náhradu škody, unese důkazní břemeno, prokáže příčinnou souvislost, čeká 6 měsíců na vyjádření státu, zda škodu uzná anebo ne, a když má smůlu, tak ať se soudí u civilního soudu. Většina soudců přitom straní státu, takže po x-letech není ve většině případů nic rozsouzeno a hlavně nějaké náhrady se také mnohdy dožije jen málokdo - spíše v pozici IN MEMORIAM. Takto je to v zemi, kde většinu voličů zajímá jen program v TV NOHA, slevy v KAUFLANDU, KDE NÁM UČITELÉ, KTEŘÍ MAJÍ STÁLE MÁLO, VYCHOVÁVAJÍ ČÍM DÁL HLOUPĚJŠÍ GENERACI, PROSTĚ CHODÍ. Kdyby to někdo řekl - že to takhle dopadne - před víc než dvaceti lety - nazvali bychom ho zřejmě bláznem - ale on už to není blázinec, ona je to holá skutečnost.

 • 9. 4. 2019 19:52

  Nemo (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

  A to ještě existují exoti co tvrdí, že požadavek soudů, aby zajišťovací příkazy byly užívány striktně v souladu se zákonem, znemožňuje výběr DPH. To je za hranicí představitelného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).