Hlavní navigace

Project Management Day již 15. června

9. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dne 15. června proběhne v Praze již třetí ročník konference o projektovém managementu konzultačních a ICT projektů Project Management Day. K ICT projektům se na konferenci nově přidají i stavební a developerské projekty. Účastníky konference jsou zejména projektoví manageři, ICT manageři, majitelé a ředitelé ICT nebo konzultantských společností a HR manageři, z oborů finance, IT, telekomunikace, stavebnictví a poradenství. Na konferenci budou také vyhlášeni vítězové souteže Best Project Management 2010.

Výběr z programu konference:

Úvod Project Managment Day se zaměří na controlling a sledování projektů. Od základních otázek proč a co měřit ve šech fázích projektu se řečníci podělí o dobré i špatné zkušenosti se sledováním a hodnocením projektů.

  • Proč a co měřit/Iniciace projektu – Řízení hodnoty projektů v KB. Přednáší Jiří Petržilka ( Head of Project Portfolio Management, Komerční banka)
  • Zavedení projektového controllingu, hlavní zkušenosti a přínosy. Přednáší Pavel Cyrani ( ředitel Asset management, ČEZ)
  • Praktický kontrolling při realizaci projektů ve stavebnictví – včasnost a přesnost informací rozhoduje v době krize a recese. Přednáší Gyula Lukács (managing director, Project Controlling Expert)

Druhá část konference bude věnována krizovému projektovému managementu. Řečníci budou mluvit o tom, co je krize a jak ji poznat, ale také jak ji přiznat a jak úspěšně provést projekt krizí.

  • Co to je krize projektu aneb jak vytáhnout projekt z bryndy. Přednáší Petr Maňas (zakladatel, Klanečná)
  • Projekt v krizi – konkrétní příklady projektů v krizi. Přednáší Viktor Seige ( Senior Project Manager, Raiffeisenbank)
  • Lessons Learned – od interim managera. Přednáší Ján Dolejš (managing partner, PP Partners)

Nyní se můžou účastníci konference registrovat za speciální zvýhodněnou cenu, která je platná pouze do 15.6. Více informací o programu a registraci

Toto je P.R. sdělení

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).