Hlavní navigace

Názory k článku Průšvihům u zajišťováků má zabránit nový institut nuceného správce

 • 10. 1. 2018 7:56

  Jo tak dalšího úřadu se jim zachtělo (neregistrovaný) 77.87.242.---

  To té špíně Burešovské ještě někdo věří i dobrý den? Aktuálně propustil asi -30000 úředníků, to je k tomu, co lhal už před předminulejma volbama.

  Nemluvě o tom, že ten člověk získá všechna interní data firmy - je přece jasný, že pán Správce bude mít přístup úplně do všeho, žejo. Moc velkej rozdíl oproti likvidaci firmy rovou nevidim - průmyslová špionáž tu firmu klidně sundá úplně stejně.

 • 10. 1. 2018 10:45

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Bohužel, je to plácání prázdné slámy jako ve všech jiných případech. Hlavní problém je v tom, že český člověk je takové líné prase, chce, aby za něj všechno vybojoval a vyřešil někdo jiný a dokud nepřijde řezník a nebude ho chtít zaříznout, zmůže se tak leda na tyto kydy na internetu. Co je to za zemi, kde stát nedodržuje vlastní zákony? Co je to za zemi, kde příživník a povaleč ve státní správě má dvojnásobný plat než řemeslník? Co je to za zemi, kde soudruzi Dlouhý a Hanák coby představitelé podnikatelů horují pro EET a další byrokracii omezující malé a střední podnikání, zatímco nadnárodnímu kapitálu se nesmí zkřivit ani vlásek a může každý rok vyvádět z této zemičky víc než 470 miliard Kč, aniž by kdokoli z ministerstva financí špitl. Takže - dokud nebudou podnikatelé jednotní, sešikovaní na Václaváku a neřeknou Burešově vládě TÁHNI K ČERTU, od nás ani korunu a budou si hrát na českého Švejka ve stylu ono to nějak dopadne, nezmění se NIC. Bude se tu jednou psát o nuceném správci, potom zase o zlatém teleti a následně o Ježíškovi. Ale SKUTEK UTEK, vždy půjde jen o odvedení pozornosti od problému, kterým je přebujelá a štědře placená státní byrokracie a neochota cokoli v této srandozemičce řešit ve prospěch zdravého rozumu. Jak říká jeden známý - JE TO MARNÝ, MARNÝ a MARNÝ a plácáním prázdné slámy, oč se pokouší soudružka Schillerová a její královsky placení panoši, se nic nevyřeší, JEN ODVEDE POZORNOST od problému, kterým je celková atmosféra v této zemi, kde přeci všichni kradou, jen BUREŠ a jeho drábové jsou poctiví. A kdo mlčí a neustále jen přistupuje na tuto hru, je v podstatě spolupachatel.