Hlavní navigace

Radnice se snaží o obnovení některých služeb

5. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Adresy obchodů se často mění, některé obchody a služby pak schází úplně. Praha 10 již v dubnu uspořádala v zájmu zlepšení vybavenosti službami a obchody anketu pro své obyvatele a požádala je, aby se na anketních lístcích a na internetu vyjádřili k tomu, co jim v jejich okolí chybí. Výsledky má městská část k dispozici a bude se snažit k nim v rámci dlouhodobého projektu „Společně měníme Prahu 10“ při svém rozhodování přihlížet. V budoucnu by se nemělo stávat, že v některé části Prahy 10 chybí kadeřnictví či potraviny, ale volný nebytový prostor od města získá kvůli lepší finanční nabídce autosalon, herna či bar, řekl místostarosta Prahy 10 Bohumil Zoufalík.

Zajímavou možnost prezentace pro drobné i větší podnikatele nabízí také radnice Prahy 2. Už několik měsíců úspěšně vede projekt Dvojka pro seniory. Obchodníci z nejrůznějších oblastí nabízí členům klubu slevy ve svých prodejnách a sami se tak mohou zviditelnit. V programu je několik desítek podnikatelů a asi tisícovka seniorů. Určitě se maximálně snažíme o to, aby drobné obchůdky, kavárny a podobná místa v naší městské části byly a dařilo se jim, uvedla radní Prahy 2 Aleksandra Udženija.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).