Hlavní navigace

Registrujte se do databáze respondentů. Zajímá nás váš názor

23. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Server Podnikatel.cz spouští databázi respondentů. Do ní se může přihlásit každý uživatel serveru Podnikatel.cz. Uvnitř článku přihlašovací formulář.

Server Podnikatel.cz spouští databázi respondentů. Pomocí jednoduchého formuláře se může každý uživatel přihlásit do široké databáze, a pravidelně tak na svůj e-mail obdrží anketní otázku serveru Podnikatel.cz.

E-maily nebudou obsahovat obchodní sdělení a slouží výhradně pro tvorbu obsahu serveru Podnikatel.cz. Ten tak chce více pracovat s názory svých uživatelů a pravidelně publikovat výsledky jednotlivých odpovědí. 

Zasílání e-mailů s anketními otázky navíc může každý registrovaný uživatel kdykoli zrušit pomocí jednoduchého odkazu uvnitř každého příchozího e-mailu. 

Registrovat se do databáze může každý uživatel buď pomocí přímého linku, nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Poznámka: Databáze je určena pouze pro podnikatele s IČO, jehož správnost se ověřuje. Uživatelé registrovaní do Databáze živnostníků jsou již v databázi automaticky zahrnuti. Není proto nutná nová registrace.

Zúčastněte se našich anket

Foto: www.isifa.com

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).