Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Rehabilitace: Nově jako placená překážka v práci od Jarek - V dnešní uspěchané době plné stresu, "kvalitních" polských...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 17. 2. 2019 10:38

  Jarek (neregistrovaný) 2a02:560:417f:----:----:----:----:----

  V dnešní uspěchané době plné stresu, "kvalitních" polských potravin a pracovního nasazení na 130% potřebují lidé lékaře čím dál častěji. A nemoci začínají postihovat stále mladší lidi. Nevím jestli to není záměr, aby se dnešní mladí důchodu nedožili.

 • 17. 2. 2019 10:54

  aster (neregistrovaný) 93.99.152.---

  Dává to smysl. Kolik let asi tak ještě kvalitně prožije člověk, který bude pracovat do 65 let (a více) - někteří jsou na odpis už v 60, někteří až v 80 a později. Jenže tato individualita není nijak zohledněna. Ani to, jestli člověk pracuje fyzicky, nebo tráví život v kanceláři. A tak je třeba nás radikálně zredukovat ještě před odchodem do důchodu. Účel světí prostředky.
  Za polským sajrajtem všeho druhu stojí poptávka po levném zboží za každou cenu => vyšší marže a tím vyšší zisky. Ostatně Poláci nejsou jediní, kteří nás zásobují svinstvem - celá EU nám sem vozí sajrajty, které by u nich nikdo nejedl - na tento fakt se nějak zapomíná a hlavně se s tím nic nedělá. Alternativa je, nakupovat maso, mléko a zeleninu jen na farmách, kde je zřejmé, jak se co chová, nebo roste. Dokonce to vyjde ve výsledku levněji. Ale stojí to čas a o tom to je taky.