Hlavní navigace

Ringier částečně zpoplatní Reflex na webu

15. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vydavatelství Ringier se rozhodlo částečně zpoplatnit obsah společenského týdeníku Reflex na webu. Od začátku dubna nabídne na stránkách www.reflex.cz plné vydání časopisu již v den vydání tištěné verze, ale zároveň přístup na některé části webu budou už za poplatek. Ten se bude pohybovat ve výši 50 korun za týdenní přístup. Celoroční přístup přijde na 1596 korun.

S nasazením placené verze také dojde k rozčlenění stránek www.reflex.cz do dvou částí – na standardně přístupný web s většinou stávajících rubrik, textů, soutěží atp. a na placenou zónu, která bude obsahovat exkluzivní materiály, aktuální vydání, archivy Reflexu a komiksu Zelený Raoul a další. Obsah placené zóny se bude v budoucnu dále rozšiřovat a nabídne čtenářům ještě atraktivnější obsah, říká Kateřina Kuchařová, mluvčí vydavatelství Ringier ČR. Placená zónu na internetu nabízí pro své čtenáře například i vydavatelství Economia, která za poplatek nabízí plnou verzi vybraných článků, které byly publikovány v deníku Hospodářské noviny. I v tomto případě se jedná o přístup k článkům v den jejich vydání.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).