Hlavní navigace

S další nabídkou laciného volání přichází Relax Mobil

27. 6. 2013
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: www.isifa.com
Nový virtuální operátor nebude utrácet za reklamu. Zákazníci si ho prý díky cenám najdou sami. Na dovolenou s ním ale nejezděte. Představujeme Relax Mobil.

Relax Mobil je dalším virtuálním operátorem, který rozšiřuje nabídku laciného volání. Nízké ceny mají být největší devizou tohoto operátora. Ceny jsou podle vyjádření zástupců firmy nastaveny tak, aby si mohl vybrat a dovolit si volat skutečně každý. Předpokládáme, že naše tarify uvítají především studenti, rodiny s dětmi, starší lidé nebo třeba obyvatelé menších měst a vesnic, kteří si umějí vážit svých těžce vydělaných peněz, uvádí Vít Rosberg, generální ředitel společnosti BEI Multimedia Interactive. Společnost dokonce prohlašuje, že ani nebude příliš investovat do reklamní kampaně. Lákadlem má být právě ceník.

Relax Mobil nabízí jeden tarif

Ilustrační obrázek.
Autor: www.isifa.com

Relax Mobil nabízí nízké ceny služeb v rámci České republiky. Odeslání SMS z letní dovolené se vám ale prodraží.  

Měsíční účet se vždy odráží od paušálu 49,90 korun. Cena volání je jednotná a činí 1,50 korun za minutu s tím, že první minuta je účtována celá, další pak po vteřinách. Neměnná je také cena za odesáíln jedné textové zprávy ve výši 1,50 korun. Za odeslání MMS si operátor účtuje 5 korun. Co se týká mobilních dat, tak Relax Mobil přichází s nabídkou 0,50 korun na jeden MB. Zákazník si nepředplácí žádný datový balíček, platí jen za reálně spotřebovaná data. Počítá se ovšem každý započatý megabyte. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Konečně budou moci lidé v Česku volat, smskovat a využívat data za opravdu nízké ceny, které jsou běžné v zahraničí. Relax Mobil je levnější, než jsou dnes například předplacené karty, a to i ostatních virtuálních operátorů, říká Vít Rosberg. Zcela pravda to ale není. Stejně nízké ceny za volání nabízí například Tesco Mobile, 99mobile nebo operátor Ha-llo. Srovnatelné jsou i ceny za SMS zprávy a MMS se dá odeslat laciněji u GoMobil, Ha-llo i 99mobile. Výraznější náskok má tedy nový virtuální operátor jen před Mobil.cz nebo Blesk Mobil.

Virtuální operátor Relax Mobil naopak prohrává v případě využívání jeho služeb v zahraničí. V zemích Evropské unie se platí 7 korun za odchozí hovor, 2,50 korun za příchozí volání. Tarifikace je po minutách. Extrémní jsou pak ceny SMS a MMS zpráv. SMS ze zahraničí vychází na 20 korun, MMS je ještě o 2 koruny dražší.

Dobrou službu poskytne rodičům možnost nastavení cenového stropu pro dané zúčtovací období. Ve startovní nabídce je také bezplatný převod telefonního čísla.

Čtěte také: Z nabídky virtuálů si vybere každý, kromě firemních zákazníků

První zákazníci ušetří 600 korun

Ti, kteří nabídky nového virtuálního operátora využijí nejdříve, čeká bonus v podobě jednoho roku bez placení paušálního poplatku. Akce se týká první tisícovky klientů. Ušetřit se tedy dá 600 korun. Objednat si službu Relax Mobilu je možné telefonicky, přes internet nebo pomocí smluvních partnerů. Operátor slibuje, že během 24 hodin bude klientovi odeslána smlouva a po jejím podepsání a vrácení zpět je do dalších 24 hodin klientovi odeslána aktivovaná SIM karta. Zákazníci, kteří mají v České republice registrované rodné číslo a nejsou vedeni v databázi neplatičů SOLUS, nemusí skládat žádnou volací jistinu.

Relax Mobil je provozován na síti T-Mobile a nabízí pokrytí na 99% republiky. Relax Mobil je součástí velké nadnárodní skupiny BEI Multimedia Interactive, která provozuje mezinárodní centra sdílených služeb, takzvaný Shared Services Centre, poskytující komplexní provozní služby, prodejní a poprodejní péči. Zákazníci proto budou mít smlouvu podepsanou přímo se společností Relax Mobil, která má vlastní produkty a ceny, zajišťuje si prodejní kanály i marketing.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).