Hlavní navigace

Sberbank nabízí podnikatelům speciální úvěr a některým klientům snížení splátek

17. 3. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sberbank je v této situaci připravena vyjít maximálně vstříc svým klientům. Pro podnikatele a malé firmy má speciální nabídku a pro ostatní úlevy.

Provoz pobočkové sítě Sberbank zůstává nepřerušen i v obchodních centrech v Praze a Brně a navíc byla zvýšena četnost jejich bankomatů.

Speciální úvěr a další pomoc

Od pondělí 16. března Sberbank nabídne svým klientům i neklientům z řad podnikatelů a malých firem Firemní FÉR úvěr za atraktivní ceny. Nabídka je určena pro podnikatele a malé firmy s ročním obratem do 25 milionů korun a týká se úvěrů od 10 000 do 3 000 000 Kč se splatností až 7 let. Tento úvěr je možné využít také na refinancování úvěru u jiné banky.

Jsme si vědomi těžké situace, do které se nyní dostala řada podnikatelů i malých firem, co budou nutně potřebovat finanční prostředky. Proto jsme pro ně od pondělí připravili nabídku nezajištěného Firemního FÉR úvěru s nejnižší sazbou 4,9 % ročně, kdy žádost vyřídíme zdarma a do 48 hodin, popisuje Daniel Krumpolc, člen představenstva Sberbank CZ.

Banka je také připravena pomoci všem svým klientům, na které dopadly ekonomické důsledky nouzového stavu. V doložených a individuálně posouzených případech, u kterých to bude možné, poskytne dočasné snížení splátek jejich hypotéčních a spotřebitelských úvěrů.

Daně tip Podnikatel

Nepřerušený provoz

Provoz všech poboček a firemních center Sberbank tedy zůstává nepřerušen, a to včetně těch v obchodních centrech. Zároveň však banka vyzývá všechny své klienty, aby v maximální možné míře využívali k vyřízení svých bankovních potřeb internetové a mobilní bankovnictví nebo on-line aplikace na www.sberbank.cz. Sberbank také posiluje kapacity svého zákaznického centra a přijala opatření ke zvýšení četností dotací svých bankomatů.

Podnikatelé mohou využít také úvěr od Českomoravské záruční a rozvojové banky. Více najdete zde: Pomoc je tady: Podnikatelé mohou podávat žádosti do programu Úvěr COVID

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).