Hlavní navigace

Sberbank nově nabízí klientům bonusové úvěry a konsolidace

Sberbank v této nelehké době přináší nové spotřebitelské úvěry a konsolidace s nejnižší bonusovou sazbou ve výši 2,99 % ročně.
Jana Langerová
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Díky úrokovým sazbám si klienti při využití FÉR konsolidace výrazně uleví na splátkách nebo spolu s FÉR půjčkou získají nové peníze za výhodných podmínek.

Nově připravené bonusové spotřebitelské úvěry FÉR půjčka a FÉR konsolidace přinášejí klientům mnoho benefitů, bezkonkurenční nabídku úrokové sazby, libovolnou délku splatnosti a jednoduché podmínky. Využitím FÉR konsolidace výrazně ušetří na splátkách stávajících úvěrů a s FÉR půjčkou získají finance za výhodných podmínek, doplňuje Zdeněk Remr, Head of Products & Campaigns ze Sberbank.

U úvěrů od 600 tisíc do 1 milionu korun mohou klienti získat nejnižší sazbu 2,99 % ročně. Bonusovou sazbu získá pak každý klient, pokud bude úvěr řádně splácet. O půjčku lze požádat online na webových stránkách Sberbank, která tak umožňuje klientům bezpečný dálkový přístup z domova.

O dalších krocích této banky jsme psali v článku Sberbank nabízí podnikatelům speciální úvěr a některým klientům snížení splátek

MM_krize_tip obecny

Speciál ke koronaviru

Přinášíme rozcestník, který by měl pomoci zorientovat se v základních otázkách, které se týkají finančních úlev a podpory pro OSVČ. Kdy mají OSVČ nárok na ošetřovné? Jakou finanční podporu mohou od státu očekávat? Jak je to s pojistným či odkladem úvěrových splátek? Čtěte nový speciál

Konsolidace je dlouhodobým řešením

Nabídka konsolidace je pro klienty důležitá i v době moratoria, které schválila vláda a nyní putuje do Sněmovny. Konsolidace několika existujících úvěrů do jednoho nového za výhodnějších podmínek je dlouhodobým řešením, zatímco krátkodobý odklad splátek na několik měsíců jím není. Pokud totiž klient odkladu splátek využije, délka splácení jeho úvěrů se adekvátně prodlouží o dobu, po kterou bylo splácení přerušeno. Klient navíc nezíská žádnou úsporu, naopak je odklad finančně méně výhodný. 

Návrh moratoria se nevztahuje na kreditní karty a kontokorentní úvěry.

Nepřehlédněte další úlevy tuzemských bank: 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).