Hlavní navigace

Server Podnikatel.cz spustil speciál Jak založit a provozovat e-shop

2. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zajímá vás, co musíte splnit, když se rozhodnete založit e-shop? Chcete informace týkající se provozu e-shopu? Čtěte speciál Jak založit a provozovat e-shop.

Server Podnikatel.cz spustil další ze svých odborných speciálů. Jedná se o speciál Jak založit a provozovat e-shop, který čtenáře provede celým procesem zakládání a provozování e-shopu. Dozvíte se v něm, jaké zákonné podmínky musíte splnit, abyste mohli založit online obchod a dále ho provozovat. Speciál řeší také otázky, jaké všechny informace musíte mít na webu nebo jak přesně mají vypadat obchodní podmínky.

Speciál čtenářům dále poradí, jakým způsobem vyřizovat reklamace zboží a poskytne informace o právu zákazníků vrátit zboží v lhůtě 14 dnů. Dalším tématem speciálu jsou současné platební systémy a rady, které se týkají provozoven, skladů a výdejních míst. V neposlední řadě nechybí ani několik tipů, jakým způsobem vést marketing a na co se zaměřit při optimalizaci webových stránek obchodu.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).