Hlavní navigace

Server Vitalia.cz vypisuje velkou fotosoutěž

18. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Server o zdravém životním stylu Vitalia.cz necelé dva měsíce od svého spuštění rozšiřuje tematický záběr redakčního obsahu o speciály věnované aktuálním tématům, databáze a další uživatelské služby. Nejnověji je to start velké fotosoutěže pro všechny fanoušky zdravého a aktivního životního stylu. Ti mohou až do konce července zasílat na adresu soutez@vitalia.cz své snímky do čtyř tématických kategorií, které kopírují zaměření jednotlivých obsahových sekcí serveru – zdraví, rodina, relax a jídlo.

Do kategorie Zdraví očekáváme obrázky těch nejnezdravějších aktivit, jaké jsou čtenáři schopni zachytit. Kategorie Rodina bude hodnotit snímky ještě nenarozených dětí, tedy obrázků z ultrazvuku. Relax zahrnuje snímky jakékoli fyzické aktivity a v kategorii Jídlo uspějí nejlákavěji vyfocené pokrmy. Pravidla pro zasílání fotografií a také vtipné návrhy toho, jak by soutěžní snímky mohly vypadat, jsou k dispozici na stránkách soutěže.

" Protože server Vitalia.cz je stále ještě v plenkách, rádi bychom do jeho budování zapojili také čtenáře. Uživatelsky tvořený obsah je v současné době velmi atraktivní a oblíbený. I proto hodlá redakce kvalitní soutěžní fotky v budoucnu využívat. Tak se ze čtenářů a soutěžících stane virtuálně součást redakčního týmu, který server Vitalia.cz připravuje," dodává Jan Potůček, šéfredaktor serveru Vitalia.cz.

Redakce vybere vždy jeden vítězný snímek z každé kategorie, jejichž autoři získají možnost využít služeb Centra dobrého zdraví Cordeus, které je partnerem soutěže.

účto únor klímová

Z dalších obsahových novinek lze vyzdvihnout například speciál s názvem Desatero cyklistiky, určený zájemcům o rekreační cyklistiku. Materiál pokrývá široký záběr od pořízení nového kola a jeho údržby, přes vhodné vybavení a oblečení, až po praktické rady, jak cestovat s kolem v hromadné dopravě. Autorem speciálu je Andrej Halada, vedoucí zpravodajství televize Public a autor několika knih o amatérské cyklistice.

Další obsahové tipy:

Autor článku

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).