Hlavní navigace

Staňte se Podnikatelem roku 2007

12. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jen necelý měsíc zbývá podnikatelům na přihlášení do soutěže Podnikatel roku. Kategorie, ve kterých se mohou podnikatelé ucházet o prvenství, jsou Podnikatel roku České republiky, Technologický podnikatel roku a Začínající podnikatel roku.

Soutěže se můžou zúčastnit buď vlastníci, či manažeři společnosti s minimálně 20% vlastnickým podílem. Současně musí odpovídat za chod své společnosti a být aktivním členem jejího nejužšího vedení. Další podmínkou je minimální doba existence společnosti, která činí 2 roky. Nominaci může podat fakticky kdokoli (od zaměstnance, až po zákazníka), musí ji ale stihnout podat do 30. listopadu.

Nominační formulář a podrobné informace o podmínkách soutěže jsou přístupné na stránkách soutěže www.podnikatel­roku.cz.

Porota, která bude rozhodovat o vítězích, je devítičlenná. Předsedou je loňský vítěz Pavel Juříček, generální ředitel BRANO Group. Mezi kriteria rozhodování patří strategická orientace, globální dosah a finanční výsledky. Též se hodnotí přístup k inovacím a celková osobnost soutěžícího a jeho podnikatelský příběh. Dle slov Juříčka titul Podnikatel roku 2006 jemu osobně i firmě pomohl a díky titulu začal „..být o firmu BRANO a mou osobu až téměř neuvěřitelný zájem.“

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).