Hlavní navigace

Názor k článku Storytelling je umělecká disciplína, ale i řemeslo, které může využívat každý od Niemand - 1) Sousloví "zpravodajský web" jsem ve svém příspěvku...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 8. 2018 14:43

  Niemand (neregistrovaný) ---.113.245.218.static.b2b.upcbusiness.cz

  1) Sousloví "zpravodajský web" jsem ve svém příspěvku nikde nezmiňoval, toto děláte až vy, ale přesto mám dojem, že se mě snažíte označit za autora tohoto sousloví.
  2) Podnikatel.cz jsem nijak se zpravodajstvím nespojoval, ani jsem podnikatel.cz nijak nespojoval s mým příspěvkem, ale opět mám dojem, že se snažíte tuto vazbu přišít na můj vrub.

  Napsal jste reakci na můj příspěvek o pouhých dvou větách a obě byly manipulativní, kdy jste se snažil překroutit význam mého příspěvku a dezinterpretovat jej. Toto velmi přesně ilustruje problém dnešní společnosti a právě o tom jsem ve svém prvním příspěvku psal. Vy se snažíte manipulativně změnit význam mých tvrzení sugestivními větami, zatímco já jsem pouze odpovídal na řečnickou otázku v článku. Vy jste zareagoval jako člověk, který pokládá "mainstreamová média", "zpravodajský web" a "podnikatel.cz" za synonyma, která všechna znamenají totéž.

  Vyzývám vás, abyste přestal s manipulativním překrucování vyjádření druhých. Klidně druhé citujte, ale úmyslná dezinterpretce je daleko za hranicí slušné komunikace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).