Hlavní navigace

T-Mobile zlevňuje většinu tarifů Podnikatel

16. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

T-Mobile zlevnil volání živnostníkům a malým firmám. Za každou nově uzavřenou smlouvu k většině tarifů Podnikatel, získá klient až o korunu nižší minutovou sazbu za hovory po celou dobu trvání smlouvy. Zákazníci tak budou mít k dispozici více kreditu na další služby, ať už SMS, data či mezinárodní hovory. Nabídka platí do konce letošního roku.

T-Mobile je v segmentu drobných podnikatelů a malých firem dlouhodobě lídrem. Chtěli jsme v dnešních, ne zcela ekonomicky příznivých časech, vylepšit podmínky právě těm nejmenším firmám a drobným podnikatelům, sděluje Václav Štěpán, ředitel marketingu – business segment společnosti T-Mobile.

Tarify na míru podnikatelům má přípravné také Vodafone. Tarify si mohou snadno sestavovat podle svých potřeb a kdykoliv je flexibilně upravovat. Zároveň jim nabízíme nástroje, s nimiž mají náklady za telekomunikační služby jasně pod kontrolou. Jedná se například o službu, která přepočítá faktury za poslední tři měsíce a pokud zjistíme, že by zákazník provolal na nějakém tarifním programu méně, tak ho na výhodnější tarif automaticky převedeme a navíc mu vrátíme rozdíl mezi oběma tarify jako kredit na další služby, informuje Lukáš Kropík, specialista pro styk s veřejností společnosti Vodafone.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).